Scéna z filmu Hodinářův učeň
Scéna z filmu Hodinářův učeň
Scéna z filmu Hodinářův učeň
Scéna z filmu Hodinářův učeň
Scéna z filmu Hodinářův učeň

Hodinářův učeň

Novorozenému chlapci Urbanovi dají sudičky do života nejasnou věštbu. Dva dobří duchové osudu mu předpovídají bohatství a lásku. Zlá sudička Lichoradka ale mluví jen o chudobě a nekonečném trápení. Čí sudba bude silnější? A není nakonec nejchytřejší nespoléhat na osud a za štěstí a lásku bojovat statečností a odhodláním?

Osiřelého Urbana se zištně ujme lakomý mistr Hodinář, který měl sen o tom, jak Urbanovi jednoho dne připadne velké bohatství. Hodinář je přesvědčen, že když Urbana ožení se svou dcerou Laurou, bude Urbanovo jmění i jeho jměním, když jsou teď „jedna rodina“! Zlá sudička však Hodináře varuje, že v den svatby zemře, a tak Hodinář ze strachu vysílá Urbana do světa pro kouzelné hodinky, které umí varovat před smrtí. Pokud je Urban nepřinese, Laura se jeho ženou nikdy nestane.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2019
Země
  • Česká republika
  • Slovensko
Délka
103min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít