Scéna z filmu Tři veteráni
Scéna z filmu Tři veteráni
Scéna z filmu Tři veteráni
Scéna z filmu Tři veteráni
Scéna z filmu Tři veteráni

Tři veteráni

Klasika, u které se zřejmě budete smát nahlas stejně jako miliony diváků a divaček před vámi. Potrhlé filmové triky, komická trojice veteránů bloudících po světě i hvězdný herecký výkon princezny Bosany. Film, na který se budete chtít koukat znovu a znovu.

Dělostřelec Pankrác, vojenský kuchař Servác a dragoun Bimbác se po propuštění z armády bezcílně toulají světem. Dostanou však příležitost si polepšit – trojice skřítků jim daruje tři zázračné předměty: cylindr, váček a harfičku. Pýcha a nevraživost však brzy tři přátele rozdělí a připraví o kouzelné dary, a oni musí pochopit, že nejcennější je to, co ani za všechny peníze nekoupí. Nesmrtelná adaptace pohádky Jana Wericha v režii Oldřicha Lipského podle scénáře Zdeňka Svěráka.

Filmový přehled - Tři veteráni

Film bohužel není dostupný :(

V našem aktuálním programu ale objevíte další skvělé filmy.

Režie
Rok
1983
Země
  • Česká republika
Délka
93min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít