Scéna z filmu Streetkids United 3 - The Road to Moscow
Scéna z filmu Streetkids United 3 - The Road to Moscow

Streetkids United 3 - The Road to Moscow

Režie
Rok 
2019
Země
  • Nizozemsko
  • Irsko
Délka
60min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Další film z dokumentární série Streetkids United. Tentokrát sledujeme osud devíti indických dívek, které jsou vybrány, aby v Moskvě reprezentovaly svou zemi v dětském fotbalovém mistrovství...

Další film z dokumentární série Streetkids United. Tentokrát sledujeme osud devíti indických dívek, které jsou vybrány, aby v Moskvě reprezentovaly svou zemi v dětském fotbalovém mistrovství – Street Child World Cup 2018. Mladé dívky, které vyrůstaly v krutých podmínkách ulice, se na vlastní oči denně setkávaly s kriminalitou a násilím. Tím více nás ve filmu ohromí jejich pozitivní a inspirativní přístup ke všemu, co se jim postaví do cesty.

Režie
Rok
2019
Země
  • Nizozemsko
  • Irsko
Délka
60min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Detaily

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít