Scéna z filmu Mirai, dívka z budoucnosti
Scéna z filmu Mirai, dívka z budoucnosti
Scéna z filmu Mirai, dívka z budoucnosti
Scéna z filmu Mirai, dívka z budoucnosti
Scéna z filmu Mirai, dívka z budoucnosti

Mirai, dívka z budoucnosti

Možná znáte ten pocit, když se vám narodí sourozenec… Jednou možná budete nejlepší přátelé, ale člověk si nejdřív zkrátka musí zvyknout. Když jsou malému Kunovi čtyři roky, narodí se jeho sestra Mirai. Kun na okouzlující holčičku stále více žárlí. Dokud se jednou nevyřítí na zahradu, kde se jako v magickém snu potká s dávnými i blízkými rodinnými předky, koukne se do minulosti i do budoucnosti, a zjistí… že rodina je vlastně dobrá věc!

Čtyřletý Kun si užívá dětství a plné pozornosti svých rodičů. Ovšem jen do doby, kdy jeho svět zbortí právě narozená sestřička Mirai. V magické zahradě uprostřed jejich domu, kde se mísí realita s fikcí i minulost s přítomností a budoucností, se Kun potkává s různými generacemi své rodiny v dospělém i dětském věku a postupně se učí o odlišných podobách rodinné lásky. Jemný film o křehkosti a kráse rodinných vztahů je ponořen do Hosodovy detailní animace a bezbřehé fantazie a představuje jedinečné dobrodružství pro diváky od 5 do 105 let.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2018
Země
  • Japonsko
Délka
98min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít