Scéna z filmu Hi, KOYAA!
Scéna z filmu Hi, KOYAA!
Scéna z filmu Hi, KOYAA!

Hi, KOYAA!

Dokument nás zavede na začátek výroby animovaného filmu a později i seriálu Koyaa. Uvidíme z první ruky, jak vzniká film od samého začátku – jak vzniká scéna a jak vznikl příběh Koyi a pana Havrana.

Dokument nás zavede na začátek výroby animovaného filmu a později i seriálu Koyaa. Uvidíme z první ruky, jak vzniká film od samého začátku – jak vzniká scéna a jak vznikl příběh Koyi a pana Havrana. Uvidíme, jak naši animovaní hrdinové Koyaa a pan Havran získali hlas a začali se pohybovat. Prozkoumáme i původ seriálu, který pochází z dětských časů našeho vypravěče a autora - Kolju Saksida. Nakoukneme do zákulisí Koyova světa a do zákulisí filmu jako kdybychom byli součástí filmového štábu. Společně probádáme kouzlo seriálu Koyaa ale i animace jako takové.

Režie
Rok
2017
Země
  • Slovinsko
Délka
11min 
Jazyky ve filmu 
Titulky 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít