Scéna z filmu Websterovi: Vlastní pokoj (1)

Websterovi: Vlastní pokoj (1)

Uvnitř lidského světa je malinký svět, který se – podobně jako ten náš – skládá z příběhů. Jeho nitě jsou ale tkány rodinkou pavouků.

Malá Lili nemůže spát, je celou noc vzhůru a ruší ostatní. Síť, kterou zdědila po bratrovi, je pro ni příliš těsná a ona zatím nedokáže pustit nit a utkat si vlastní. Všichni členové rodiny jí radí, jak to udělat, a nakonec se rozhodnou, že jí společně upletou nový pokoj. Má to však jednu velkou chybu - nikdo se Lily nezeptá na její názor, jaký pokoj by chtěla. Je z toho smutná, bloudí šachtou, hrozí jí nebezpečí a v kritickém okamžiku konečně vypustí první nit. Je krásná a dokonalá, všichni ji obdivují a Lili z ní uplete dokonalý pokoj podle vlastního návrhu.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2017
Země
  • Slovensko
Délka
12min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít