Scéna z filmu Websterovi: Babička na síti (10)

Websterovi: Babička na síti (10)

Když Lili ukáže babičce jak chytat zlaté elektronické mouchy, nikdo z rodiny s ní nedokáže držet krok a odtrhnout ji od obrazovky počítače.

Hugo si hraje na počítači, ale musí odejít, a tak si Lili konečně může hrát také. Přijede ji však navštívit babička, a když jí Lili ukáže, jak chytat zlaté elektronické mouchy, celkem se pro hraní nadchne. Nikdo z rodiny s ní nedokáže držet krok a odtrhnout ji od obrazovky počítače. Babička není ani hladová, ani unavená, vášnivě chytá elektronické mouchy hluboko do noci. Všichni jsou z ní zoufalí a chystají se síť odpojit, ale pak Lili dostane nápad: Co kdyby babičku od obrazovky odlákali jejími oblíbenými karamelovými muškami?

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2019
Země
  • Slovensko
Délka
12min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít