Scéna z filmu Websterovi: Generální úklid (12)

Websterovi: Generální úklid (12)

Hugo se musí učit o "Generálním úklidu", největší tragédii v dějinách pavouků. Moc se mu nedaří, a tak ho dědeček vezme na cestu historií, až k vysavači.

Hugo musí jít do školy, aby se dozvěděl o "Generálním úklidu", největší tragédii v dějinách pavouků. Moc se mu nedaří, a tak ho dědeček vezme na cestu historií, až k vysavači, který zůstal v rohu sklepa a který byl příčinou celé katastrofy. Lili se také vydává k vysavači s babičkou, která také vzpomíná na dramatické události z minulosti. Lili omylem zapne vysavač a dědeček s babičkou zmizí v jeho útrobách. Hugo a Lili se je vydávají hledat a z první ruky se dozvídají o historických místech a událostech.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2019
Země
  • Slovensko
Délka
12min 
Jazyky ve filmu 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít