Scéna z filmu Websterovi: Prababička (13)

Websterovi: Prababička (13)

Gobelín s obrazem prababičky je děravý. Blechy ohlodaly zrovna místo s jejím obličejem. Lili se rozhodne rodinný poklad opravit.

Babička s dědou se hádají a házejí po sobě věcmi. Dokonce i nějakou starou srolovanou pavučinou. Ukáže se, že je to gobelín s prababiččinou podobiznou, ale je poškozený. Žádný z Websterů neví, jak to opravit. Lili se naštěstí v noci zdá sen o prababičce. Ta jí řekne, že gobelín lze opravit pouze tehdy, pokud se jí podaří ve spleti Nebeské sítě najít Websterovu nit. Lili se nakonec tento nelehký úkol podaří a prababička jí prozradí největší tajemství Nebeské sítě: obraz pavouka musí být utkán z vláken jeho rodiny.

Film bohužel není dostupný :(

Omlouváme se, ale tento titul není ve vaší zemi k dispozici.

Režie
Rok
2019
Země
  • Slovensko
Délka
12min 
Zvukové stopy 

Chcete být pravidelně informováni o novinkách v junior programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít