Fotografie není k dispozici.

Lori Malépart-Traversy (Kanada)

Native of Montreal (Canada), Lori Malépart-Traversy holds both a BFA in Film Animation and a BFA in Studio Arts from Concordia University. Her animated short films have been presented in many festivals throughout the past years. Lori’s expertise lies in animated documentary filmmaking, a tool she uses to tell stories, give meaning, and provoke reactions.

Filmografie

 • Le clitoris (The Clitoris)
  2016
 • Sparky Ketchup
  2015
 • Extra champignons (Extra Mushrooms)
  2015
 • La montagne rouge (The Red Mountain)
  2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít