DAFilms Živě

Setkejte se s inspirativními filmaři z celého světa. Pohovořte s nimi o jejich nejnovějších filmech, tvůrčích postupech nebo o jejich inspiraci k tvorbě. V živých streamech DAFilms jste filmovým tvůrcům na dosah.

U příležitosti online premiér, filmových festivalů nebo programových speciálů vám na tomto místě přinášíme živé streamy rozhovorů s filmovými tvůrci. V našem archivu se můžete podívat na záznamy z předešlých diskuzí, které jste mohli sledovat na DAFilms.

Archiv živého vysílání

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít