Fotografie není k dispozici.

Ana Pérez López

Ana Pérez López (1990) is an international journalist who firmly believes that creativity is not a patrimony of artists. With pencil strokes and a dark sense of humor, she is interested in exploring how animation can be a legitimate language for non-fiction storytelling. As a current MFA Candidate (2018) in the Experimental Animation Program of The California Institute of the Arts, the work of the Spanish filmmaker questions truth in the days of the Internet.

Filmografie

  • Yellow
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít