Fotografie není k dispozici.

Edmundo Cordeiro (Portugalsko)

Edmundo Cordeiro published the books "Actos de Cinema" (Acts of Cinema) and "Pedro Costa e Pierre Perrault", was script-doctor of the fiction film O Capacete Dourad" (The Golden Helmet, 2007), and screenwriter of Na Escola (At School, 2010), O Rebocador (The Tow Truck Driver, 2014), and Amor Amor (Love Love, 2016), all directed by Jorge Cramez. He is currently Professor of film theory and aesthetics at the Universidade Lusófona, Lisbon. In 1983, he won the Socialist Youth National Prize for Poetry. He directed Uma Que Só Vem Quando Que (One That Only Comes When She Wants) and works on the documentaries Tentação, Cabeça e Coração (Temptation, Head and Heart) e Rebuçados Venezianos (Venetian Candy).

Filmografie

  • All Rimbaud’s Letters
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít