Fotografie není k dispozici.

Margaux Dauby (Belgie)

Margaux Dauby (1989) is a filmmaker and visual artist living between Lisbon and Brussels. She holds a bachelor's degree in political science from the Université Libre de Bruxelles and a Master in Audiovisual Arts from the Sint-Lukas Hogeschool in Brussels. Her artistic practice evolves between documentary and experimental cinematographic expression, questioning notions of language, play, attachment and belonging. Her work has been shown at Vision du Réel, DocLisboa, l’Age d’Or.

Filmografie

  • Foretes
    2017
  • Néant Fossile
    2017
  • Zamzamá
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít