Fotografie není k dispozici.

Anabela Moreira (Portugalsko)

Regularly works as an actress in cinema, television and theatre. Has worked with directors such as João Botelho, Carlos Conceição, Nuno Noivo, João Rodrigues, and João Canijo in 3 of his films – Mal Nascida, Sangue do Meu Sangue , É o Amor. In television, she was the protagonist of Filhos do Rock, a TV serie from RTP. Has directed the documentary Portugal – Um Dia de Cada Vez, along with João Canijo.

Filmografie

 • Diário das Beiras
  2017
 • A Mim
  2017
 • O Dia Do Meu Casamento
  2016
 • Portugal: Um dia de cada Vez
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít