Fotografie není k dispozici.

Selma Doborac (Bosna a Hercegovina)

Selma Doborac, narozena roku 1982 v Bosně a Hercegovině, nyní žije ve Vídni. Pracuje na poli filmové eseje, experimentálního filmu, fotografie a konceptuálního umění. Roku 2002 započala studia na katedře Mixed Media Strategies (u Bernharda Leitnera) na vídeňské Univerzitě užitého umění, která zakončila roku 2007. Od roku 2008 studovala na vídeňské Akademii výtvarného umění, obor Umění a filmová tvorba (u Farockiho), která zakončila v roce 2012. Své práce prezentovala na filmových festivalech a výstavách a získala za ně mnohá tamní i mezinárodní ocenění a granty.

Filmografie

  • Those Shocking Shaking Days
    2016
  • It was a day just like any other in spring or summer.
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít