Fotografie není k dispozici.

Karolina Zalabáková (Česká republika)

Narodila se ve Zlíně, kam chodí pravidelně přemítat k hrobu Karla Zemana. Studovala francouzský jazyk a bohemistiku, reklamní produkci a filmovou režii. V disertační práci se věnuje žánru doc-fi - prostupování hranic mezi dokumentárním a fikčním filmem. Spolupracuje s Českou televizí jako dramaturgyně, scenáristka a režisérka. V roce 2003 založila spolu s Lukášem Gargulákem studio Cinebonbon. S Kamilou Zlatuškovou vede filmovou a televizní produkci Telepunk. Miluje Roberta Redforda, ale jenom za mlada.


Foto: Jan Salač, Mafra

Filmografie

 • Batalives: Baťovské životy
  2017
 • Pirátské vysílání
  2016
 • Náš venkov - Svítit na cestu
  2015
 • Motýli v břiše
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít