Fotografie není k dispozici.

Steen Johannessen (Dánsko)

Steen Johannessen A Danish editor and co-director of Last Men in Aleppo. Steen has edited numerous Danish and international award-winning documentaries. The latest being IDFA award winner Who We Were, DOC NYC grand jury award winner Motley's Law by Nicole Horayni, Chinese DOC NYC special mention The Road by Zhang Zanbo, Miners Shot Down the Emmy winning film from Rehad Desai, Sundance award winner Putins Kiss and Hotdocs award winner Warriors From The North by Nasib Farah and Søren Steen Jespersen. Steen has also edited "Last Men in Aleppo".

Filmografie

  • Last Men in Aleppo
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít