Fotografie není k dispozici.

James Lattimer (Velká Británie)

James Lattimer is a festival programmer and film critic. He started working for the Berlinale Forum in 2008 and became a member of their selection committee in 2011. His writing on film has appeared in Slant Magazine, Mubis The Notebook, Film Parlato and desistfilm. Our Body, his first collaboration with Dane Komljen, showed at the Tiger Awards Competition for Short Films in 2015 and nominated for Best Short Film at the European Film Awards.

Filmografie

  • All Still Orbit
    2016
  • Our Body
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít