Fotografie není k dispozici.

Jelena Novaković (Chorvatsko)

Jelena Novaković is Croatian independent filmmaker with 15 years of experience working with regional and international organisation and within multicultural environment, currently working for British Council in Belgrade. Jelena’s debut in filmmaking industry was with her first documentary Ana Square screened at international festivals such as Mediterranean Film Festival Split, Budapest Documentary Film Festival, Cinema City, American Documentary Film Festival, Neisse Film Festival, Crossing the Screen Film Festival, etc.

Filmografie

  • Ana Square
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít