Fotografie není k dispozici.

Amélie Derlon Cordina (Francie)

Born in Marseille, lives now in Brussels. Amélie Derlon Cordina studied at the fine arts school in Marseille (France), in a video-­cinema-­literature studio, from which she graduated with honors in 2009. She then joined the post-­academic program of the National School of Fine Arts in Lyon, promotion 2009-­2010, headed by Jean-­Pierre Rehm (director of the festival FIDMarseille). Amélie was a member of SIC (SoundImageCulture), a cinema/anthropology program, in 2016. In 2018 she was selected as an artist in residence at WIELS (Contemporary art center, Brussels).

Filmografie

 • Le terrier / The Burrow
  2018
 • Saints’ Game
  2017
 • Les suplliantes
  2013
 • Mange tes morts
  2011
 • Daily Life
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít