Fotografie není k dispozici.

Alexandre Koberidze (Gruzie)

Alexandre Koberidze was born in 1984 in Tbilisi, Georgia. He is currently studying cinema at the German Film and Television Academy in Berlin. Colophon (2015) is his first short film and was presented in Oberhausen. His second feature, Let the Summer Never Come Again (2017) has been to FID Marseille where it won the Grand Prix of the International Competition.

Filmografie

 • Let the Summer Never Come Again / Lass den Sommer nie wieder kommen
  2017
 • Colophon
  2015
 • Looking Back Is Grace
  2013
 • Germany in War
  2013
 • It Must Have Been Love but It's over Now
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít