Fotografie není k dispozici.

Geoffrey Hughes (Tchaj-wan)

Geoffrey Hughes is a graduate of the School of The Art Institute of Chicago’s Film, Video, and New Media programme, and studied under Roger BEEBE as an undergraduate at the University of Florida. He believes—simply—that a director can only develop and maintain a consistent and coherent visual style if he/she has complete control of their work.

Filmografie

 • The River
  2016
 • The Recognitions
  2010
 • Duration
  2006
 • Untitled
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít