Fotografie není k dispozici.

Ya-ting Hsu (Tchaj-wan)

Hsu Ya-ting received an MFA degree from the FVNM department at the School of the Art Institute of Chicago in 2009; for her, making art is not only about creating but about rediscovering things that matter, as well. Filmmaking allows her to rediscover the world from an artist’s point of view. The processes associated with creating works of art allow her to rediscover the world frame by frame.

Filmografie

  • Life with Happiness
    2016
  • The River
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít