Chun-tien Chen (Tchaj-wan)

Born in 1989, Taiwan, Chen is now studying in the Graduate Institute of Studies in Documentary and Film Archiving at the Tainan National University of the Arts. As a filmmaker, he has made films centered on the issues of architecture and urban change through feature film, documentary and animation. His work Sick Building Syndrome (2015) was presented at domestic and international festivals. His latest work In Memory of the China Town uses experimental methods to explore the urban renewal issues.

Filmografie

  • Sick Building Syndrome
    2015
  • In Memory of the China Town
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít