Fotografie není k dispozici.

Galina Yarmanova (Ukrajina)

Galina Yarmanova is an independent researcher, graduate of an international MA program in Gender Studies in Central European University (Budapest, Hungary). She teaches courses on gender, sexuality, and feminism in Kyiv-Mohyla Academy. Galina’s research interests include topics on reproduction and sexual rights, moral panics of sexuality, influence of nationalism and imperialism on current sexual politics in Ukraine.

Filmografie

  • The Wonderful Years
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít