Fotografie není k dispozici.

Shlomi Yosef (Izrael)

An independent filmmaker. a partner and co-founder of the animation collective "Tohu" and the stop-motion group “The Hairy Bunch”. A graduate of animation studies in Bezalel - Academy of art and design. With background studies of photography and figurative drawing and painting. Exploring animation as a strong medium for expressing ideas and emotions in a new, refreshing and sometimes disturbing ways. always trying to challenge and break through his limits of expression.

Filmografie

 • The last aligator
  2018
 • Hadarim
  2016
 • A one man civilization
  2015
 • Pigman
  2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít