Fotografie není k dispozici.

Jan Hubáček (Česká republika)

Režisér, scénárista a producent se zkušenostmi doma i v zahraničí. Je absolventem oboru filmové režie a scenáristiky na FMK UTB ve Zlíně, studoval rovněž na Baltic Film and Media school v estonském Tallinu. Absolvoval pracovní stáže v berlínské Neukölln.TV a v londýnské pobočce firmy Stink. Za své studentské snímky Boty (2007) a Romance rytířské doby (2011) získal několik ocenění. Jako režisér pracuje pro Českou televizi, spolupracoval na filmech Cyril a Metoděj, Prach, Film jako Brno, Lháři, Návrat do Červeného města, Kaskadéři s.r.o. i na videohrách Mafia 3 nebo Československo 38-89. Jeho režijní celovečerním debutem je dokument Akcept (2016) o skladatelce soudobé hudby Lucii Vítkové. V roce 2015 založil vlastní produkční společnost GNOMON pro autorskou i reklamní tvorbu.

Filmografie

 • Komu patří město?: Brno
  2023
 • Komu patří město?: Krakov
  2023
 • Domov můj
  2017
 • Akcept
  2016
 • Romance rytířské doby
  2011
 • Boty
  2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít