Fotografie není k dispozici.

Nicolas Wagnières (Švýcarsko)

After graduating as a structural engineering draughtsman, Nicolas Wagnières spent the 90’s as a records store manager, music producer and independent DJ . He then undertook filmmaking studies at the Fine Arts School of Geneva. He graduated in 2005 and stayed five more years as a research assistant. He frequently collaborates as a videographer with stage directors and choreographers in Geneva (Foofwa d’Imobilité, Noemi Lapzeson, Jéröme Richer,…) while working on documentary projects. Hotel Jugoslavija is his first documentary feature.

Filmografie

 • Hotel Jugoslavija
  2017
 • Hotel Jugoslavija 1.0
  2008
 • Tranzit
  2005
 • Le bord de la table
  2003
 • La vie du poisson mort
  2003
 • En quête
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít