Fotografie není k dispozici.

Dmitrii Kalashnikov (Rusko)

Born in Archangelsk, 1986. In 2009, graduated from the Department of Law, the Pomor State University and entered the Saint-Petersburg Film and TV University. Graduated in 2014. In 2012 created multimedia project “Malevich in the Square,” which was presented at the 3rd Moscow International Biennale for Young Art (Russia) and at the exhibition of young Russian contemporary artists “I am who I am” in Kunst im Tunnel (Dusseldorf, Germany). This project was bought by the Multimedia Art Museum (Moscow, Russia). Graduated from IDFA Academy, Amsterdam in 2012.

Filmografie

  • The Road Movie
    2016
  • Waiting for the Show
    2015
  • Film About Love
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít