Fotografie není k dispozici.

Gábor Hörcher (Maďarsko)

Gábor Hörcher se narodil v roce 1980 v Budapešti. Studoval psychologii, právo a filmovou vědu. Žil ve Spojených státech, Francii a Kambodži, kde na místní univerzitě učil v kurzech zabývajích se lidskými právy, revolucemi a demokracií. V roce 2008 začal spolupracovat s režisérem a producentem Marcellem Iványim. Spolu vedou společnost KraatsFilm, která se věnuje filmové produkci a produkci divadelních představení.

Filmografie

  • Ricsi
    2014
  • Drifter
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít