Fotografie není k dispozici.

Adam Martinec (Česká republika)

Narozen a vychován v česko-polském pohraničí, se specifickou láskou právě pro tento kraj. Nejdříve studoval v Olomouci filosofii a filmovou vědu, později se přesunul ke studiu režie na pražské FAMU. Inspirován a ovlivněn prací současných a minulých filmových velikánu natočil několik krátkých filmů, jeho dosavadním největším úspěchem je krátký film Cukr a sůl natočený během studií na FAMU, který objel filmové festivaly po celém světe a posbíral několik ocenění.

Filmografie

  • Anatomie českého odpoledne
    2020
  • Cukr a sůl
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít