Fotografie není k dispozici.

Tomáš Janáček (Česká republika)

Režisér a teoretik Tomáš Janáček dokončuje svá studia katedry režie na pražské FAMU. Je zároveň absolventem filmových studií na FF a mediálních studií na FSV. Kromě své tvorby publikuje články o filmu, pracoval jako asistent Davida Jařaba ve Studiu Hrdinů, je lektorem ve společnosti Freecinema a podílí se na dramaturgi festivalu Zlatý voči.

Filmografie

  • Noc s agamou
    2018
  • Rytířský lexikon
    2016
  • Malý atlas hub
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít