Fotografie není k dispozici.

Ondřej Erban (Česká republika)

Ondřej Erban původně vystudoval Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a posléze nastoupil do práce jako redaktor webu ctsport.cz. Po několika letech se ovšem rozhodl vrátit ke studiím, tentokráte na Katedru scenáristiky a dramaturgie na FAMU. Zde se mu podařilo během tří let realizovat dva krátké filmy - Adnan (užší výběr na Cenu Magnesia za rok 2016) a Sto dvacet osm tisíc (Cannes – Cinéfondation, vítěz Ceny Magnesia za nejlepší studentský, shortlist BAFTA).

Filmografie

  • Protihráč
    2020
  • Sto dvacet osm tisíc
    2018
  • Adnan
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít