Fotografie není k dispozici.

Christian Sonderegger (Francie)

Christian Sonderegger was born in 1967, in Strasbourg, France. He has studied Cinematography at the Louis Lumière film school in Paris. He started working as director of photography for short-films, commercials and TV broadcasts. In the late 90’s, he worked as a screenplay writer for Lazennec film production.

Since 1998, he runs Ciaofilm production and directs several commercials and short-films awarded at international festivals. He also works as a director’s assistant on features and as sound operator for documentaries. He now develops and directs his own documentaries and feature lengths at Ciaofilm.

Filmografie

 • Coby
  2017
 • Millefeuille / Pastries
  2009
 • Indécence / Indecent
  2001
 • La peur du vide
  1999

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít