Fotografie není k dispozici.

Irene Yagüe Herrero (Španělsko)

Irene Yagüe Herrero (Madrid, 1984) graduated in journalism from the Universidad Complutense de Madrid. For three years she wrote for several media organisations from Guatemala, where she also worked as a researcher. She soon discovered an interest in filmmaking and worked on cinematography and production for Katia Lara’s documentary QUIEN DIJO MIEDO (2010). In 2011 she worked on Rodolfo Espinosa’s fiction feature AQUÍ ME QUEDO.

Filmografie

  • La grieta / The Divide
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít