Fotografie není k dispozici.

Tomáš Michálek (Česká republika)

Absolvent produkce na pražské FAMU pod vedením Jaromíra Kallisty. Spoluzakladatel nezávislé produkční společnosti MasterFilm. Produkoval režijní debut Tomáše Pavlíčka Parádně pokecal (2015), dále festivalové úspěšné dokumenty Nebezpečný svět Rajka Dolečka a Česká cesta. Dlouhodobě se věnuje projektu spojenému se jménem významného českého kameramana Jaroslava Kučery.

Filmografie

  • Jaroslav Kučera Zblízka
    2019
  • Vědomí souvislosti
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít