Fotografie není k dispozici.

Sophia Tabatadze (Gruzie)

Sophia Tabatadze is a visual artist born in 1977 in Tbilisi, Georgia. She makes installations, videos and cross media projects. Her research topic is often architecture and she draws portrait of human beings by observing architecture and conditions they live in. Sophia Tabatadze completed her bachelor degree at Rietveld Academy in Amsterdam. She participated in numerous international shows.

Filmografie

  • Pirimze
    2015
  • Gulo
    2011

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít