Rodion Ismailov (Ázerbájdžán)

Narodil se v Ázerbajdžánu. Roku 1998 úspěšně dokončil obor filmové režie na Filmové a televizní státní Univerzitě v Petrohradě. V roce 1997 založil "Deboshir Film Studio". V letech 1997 - 1999 byl generálním ředitelem tohoto studia. Od roku 2000 do 2005 byl prezidentem Petrohradské nadace "Independent Cinema Fund". Od roku 2009 je ředitelem a producentem v producentském centru "DC Film".

Filmografie

  • Third-Class Travel
    2017
  • My Kith and Kin
    2013
  • Nomads / Kočovníci
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít