Fotografie není k dispozici.

Aron Sekelj (Srbsko)

Aron Sekelj was born in 1988 in Belgrade, Serbia. From 2008 to 2012, BA Studies in Film Directing at the Faculty of Dramatic Arts in Belgrade (Fdu Beograd), during which he completed one collaborative feature-length film and numerous short fiction, documentary and experimental films. In 2012, he moved to Hamburg, Germany to pursue a MFA degree in Film at the University of Fine Arts (Hochschule für bildende Künste), graduating in 2016 with the experimental documentary project Landscapes of War, Landscapes of Peace. Currently living and working in Belgrade and Hamburg.

Filmografie

 • Landscapes of War, Landscapes of Peace
  2017
 • Steel Atlantis
  2014
 • Where is Nadja
  2013
 • February, 2011
  2011
 • St-Three Images
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít