Luciana Foglio

Luciana Foglio (Argentina)

Luciana Foglio is a filmmaker and sound designer. In 2018, she co-directed and designed the sound of the film El ruido son las casas. It premiered at BAFICI and FIDMarseille, where it got an honourable mention. In 2023, she finished her second feature-length documentary, A few notes about MMM. Over the years, she shot several short films, mainly in Super-8 format.They were screened at national and international festivals like Mar del Plata Film Festival and streaming platforms like MUBI.

Filmografie

 • Lo repetís hacia adentro con la fuerza de un trueno
  2019
 • Noise is the houses
  2018
 • Agua Viva
  2016
 • La hora del té
  2016
 • Vuelta a Italia
  2016
 • Historia Clínica
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít