Jelena Maksimović

Jelena Maksimović (Srbsko)

Jelena Maksimović was born in 1984 in Belgrade, Yugoslavia. She graduated from the Faculty of Dramatic Arts in Belgrade, Editing department. She edited films that have participated in festival such as Cannes, Venice, Berlinale, Toronto, Locarno, Rotterdam... She directed and co-directed several shorts, music videos and co-authored several A/V installations. She teaches at the Faculty of Media and Communications in Belgrade.

Filmografie

 • Homelands
  2020
 • Taurunum Boy
  2018
 • Heavens
  2014
 • Milling the Lights
  2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít