Julia Dahr

Julia Dahr (Norsko)

Julia Dahr believes filmmakers can be changemakers. She is a Norwegian director and producer who is passionate about character driven stories that can raise attention about social and environmental issues in a new way, challenge stereotypes and create an impact. In 2015 she won the One World Media award, was nominated for the Grierson award and was listed by Forbes as one of the top 30 under 30 year olds that is ‘driving and defining the world media’. Thank You for the Rain is Julia’s first feature film.

Filmografie

 • The Dry Valley
  2018
 • When Pride Came to Town
  2018
 • Illegal Activists
  2017
 • Thank You for the Rain
  2017
 • Kisilu: The Climate Diaries
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít