Fotografie není k dispozici.

Katia Bernardi (Itálie)

Katia Bernardi studovala dějiny filmu na DAMS v Bologni. V roce 2004 založila produkční společnost KR Movie se sídlem v Itálii. Její dokumenty zazářily na několika mezinárodních filmových festivalech a vysílaly se na italských a mezinárodních televizních kanálech. Její oceněný film Uomini Della Luce (Muži světla), založený na natáčení Ermanna Olmiho a Dina Risiho, se natáčelo v údolí Daone, stejně jako snímek Funne: Dívky, které snily o moři a je výchozím bodem hlubokého antropologického a společenského zkoumání izolované alpské populace.

Filmografie

  • Funne: Dívky, které snily o moři
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít