Fotografie není k dispozici.

Yi-Zhu Chen (Tchaj-wan)

CHEN Yi-Zhu holds an MFA in Trans-disciplinary Arts from Taipei University of the Arts, and a BA from the Department of Radio, Television & Film at Shih Hsin University. Her work re-reads, re-constructs and investigates images to explore the multifaceted nature of reality/memory in the form of film experiments. She won the Gold Award in the Taiwan competition of the 25th Women Make Waves IFF and was shortlisted for the TIDF, Taipei FF, and Kaohsiung FF, Singapore IFF and Syros IFF. She used to be a TV eco-program planning commissioner, cultural and educational media program planning executive , and is now an independent filmmaker.

Filmografie

  • Spectrum of Nostalgia
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít