Fotografie není k dispozici.

Kang-chien CHIU (Tchaj-wan)

CHIU Kang-chien, born in 1940, was a renowned screenwriter in Chinese-language cinema. Together with CHUANG Ling and HUANG Hua-cheng, he co-founded the magazine Theatre Quarterly in 1965. In the 1970s he began working in Hong Kong, writing screenplays for many films and winning multiple awards. He also directed a few films. CHIU passed away in Beijing in 2013.

Filmografie

 • Ming Ghost
  1993
 • Tong Chee Yi Li Nan
  1985
 • The Drinking Knight
  1970
 • Alienation
  1966

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít