Fotografie není k dispozici.

Karel Strachota (Česká republika)

Karel Strachota (*1962) pracuje ve společnosti Člověk v tísni, o. p. s. Od roku 2001 je členem organizačního týmu mezinárodního festivalu dokumentární filmu o lidských právech Jeden svět. V letech 2002 – 2004 zde působil na pozici výkonného ředitele a dodnes se pravidelně se podílí na výběru filmů do festivalového programu. V roce 2001 založil vzdělávací program Jeden svět na školách, který od té doby vede.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít