Valerie Vítů (Česká republika)

Valerie Vítů (2000) studuje sociologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Na Vysočině, odkud pochází, bývala skautskou vedoucí a členkou studentského hnutí Fridays for Future. Environmentální témata jsou jí blízká jak v akademickém, tak v osobním i občanském životě, ve kterém se angažuje v iniciativě Univerzity za klima. Ke světu filmu se přiblížila díky workshopu My Street Films, kterého se účastnila v roce 2019.

Filmografie

  • 10 tisíc pro klima
    2022
  • Město rekordů a kuriozit
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít