Fotografie není k dispozici.

Árpád Bogdán (Maďarsko)

Árpád Bogdán began his career in acting and stage directing while in college, when he also organized creative workshops for disadvantaged children. His directorial debut, Happy New Life, premiered in the Panorama section at Berlinale 2007, and was awarded the Manfred Salzgeber Award - Special Mention. His next feature-length fiction, Genesis, also premiered at Berlinale, in 2018, and won a number of awards.

Filmografie

  • Ghetto Balboa
    2018
  • Genesis
    2018
  • Happy New Life
    2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít