Fotografie není k dispozici.

Lucie Janotová (Česká republika)

Lucie is a political scientist and artist interested in unconventional activism, specifically in social movements that use art, humour and satire in their fight with oppressive governments. In her work, she combines academic research with artistic practices in the form of visual projects and site-specific performances. After obtaining her Master’s Degree from the Central European University in Budapest, Hungary, she moved to Florence, Italy, where she is currently pursuing her PhD in Political Sociology at Scuola Normale Superiore.

Filmografie

  • The Free University
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít